Aktualne

marzec 2019 28

AKADEMIA PRAWNIKA PRZEDSIĘBIORSTW | Pracownicze Plany Kapitałowe – nowe obowiązki pracodawcy

Wioleta Polak i Magda Dudziec opowiedzą o nowych obowiązkach pracodawcy w związku z wprowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych.


marzec 2019 21

Spotkanie | Projekt ustawy Prawo zamówień publicznych – nowoczesna odpowiedź na potrzeby rynku czy stare problemy w nowej odsłonie?

Eksperci z zespołów prawa zamówień publicznych i projektów infrastrukturalnych przybliżą szczegóły projektu ustawy Prawo zamówień publicznych podczas spotkania organizowanego w Poznaniu.


marzec 2019 14-16

IP in the smart city: Protecting start-ups

"Smart Up Berlin" to tytuł seminarium, które odbędzie się 14-16 marca w stolicy Niemiec. Wśród panelistów znajduje sie dr Marek Porzeżyński, który weźmie udział w panelu IP in the smart city: Protecting start-ups.


marzec 2019 12

AKADEMIA PRAWNIKA PRZEDSIĘBIORSTW | MDR: Jak prawidłowo wypełniać obowiązki w zakresie raportowania schematów podatkowych?

Łukasz Czekański i Daria Bidelska opowiedzą o obowiązkach związanych z nowymi regulacjami dotyczącymi raportowania schematów podatkowych, które weszły w życie z początkiem 2019 r.


marzec 2019 5-6

Targi Mody 2019

Anna Wilińska-Zelek opowie, jak sprawnie i bezpieczenie promować i sprzedawać w internecie, jakich błędów unikach i na ktore aspekty zwracać szczególną uwagę w branży e-mody.

marca 2019 6-7

Kongres Firm Rodzinnych „Ciągłość i zmiana”

„Ciągłość i zmiana” to hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu Firm Rodzinnych, który odbędzie się 6-7 marca we Wrocławiu. W programie m.in. debata na temat „Internacjonalizacja i nowe rynki” z udziałem Agnieszki Wiercińskiej-Krużewskiej i Tamary Surman oraz warsztaty „Pomoc publiczna i Fundusze Unijne dla Firm Rodzinnych”, które poprowadzi Aleksandra Libiszowska.

luty 2019 10-13

Competition (law) in Sports - AIJA Double Winter Seminar

Aleksandra Dziurkowska weźmie udział w panelu dot. sprzedaży praw mediowych ("Joint selling of sports media rights") w ramach konferencji "Competition (law) in Sports" organizowanej przez AIJA - International Association of Young Lawyers.


styczeń 2019 8

Nowe regulacje prawne dla biogazowni rolniczych

Maciej Szambelańczyk opowie o nowych regulacjach prawnych dotyczących wsparcia wysokosprawnej kogeneracji w biogazowniach po 2018 r.

Archiwum

kwiecień 2016 26

Ogólnopolska Konferencja Prawa energetycznego „Prawo z energią”

Zapraszamy do udziału w Konferencji naukowej poświęconej regulacjom prawnym w zakresie odnawialnych źródeł energii obowiązującym w Polsce i w Niemczech organizowanej przez Stowarzyszenie ELSA. Kancelaria WKB jest partnerem wspierającym tego przedsięwzięcia, jak i organizowanego łącznie z nim Ogólnopolskiego Konkursu „Prawo z energią” skierowanego do studentów.


kwiecień 2016 21

Zapobieganie ryzyku odpowiedzialności karnej zarządców i spółek we Francji i za granicą. Czy wystarczy delegowanie uprawnień?

Adwokat Anna Wyrzykowska – współzarządzająca praktyką prawa spółek i ładu korporacyjnego oraz zespołem French desk w kancelarii WKB – będzie jednym z prelegentów Seminarium organizowanego przez UIA (Union Internatonale des Avocats) we współpracy z AFJE (Association Française des Juristes d'Entreprise).


kwiecień 2016 20-21

Ogólnopolski Szczyt Energetyczno-Gospodarczy OSE Gdańsk 2016

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetyczno-Gospodarczego organizowanego przez Europejskie Centrum Biznesu. Jednym z prelegentów będzie partner zarządzający w kancelarii WKB - dr Jerzy Baehr - ekspert w dziedzinie prawa energetycznego, który wystąpi w roli moderatora panelu tematycznego „Ład prawny a plany strategiczne przedsiębiorstw energetycznych”.


kwiecień 2016 20

Konferencja CARS - Dochodzenie przed sądem polskim roszczeń odszkodowawczych z tytułu naruszenia reguł konkurencji

Aleksander Stawicki (senior partner) oraz dr Bartosz Turno (counsel) – liderzy zespołu prawa konkurencji kancelarii WKB – wygłoszą prelekcję pt. „Przedawnienie roszczeń” podczas Konferencji organizowanej przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych.


kwiecień 2016 19-20

Wody opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą zagadnieniom gospodarki wodno-ściekowej, podczas której prelekcję wygłosi radca prawny Maciej Szambelańczyk, partner w kancelarii WKB.


kwiecień 2016 19

Spotkanie NCBiR - konkurs „Szybka ścieżka”

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem „Szybka ścieżka”, na którym wystąpią eksperci WKB z zakresu pomocy publicznej – Łukasz Czekański (counsel) oraz Piotr Gajek (associate), autorzy podręcznika „Pomoc publiczna na badania, rozwój i innowacje”.


kwiecień 2016 13

XI Konferencja Recyklingu Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu w branży elektroodpadowej w Polsce, organizowanym przez firmę Abrys oraz CECED Polska. Jednym z prelegentów na konferencji będzie zarządzający praktyką ochrony środowiska w kancelarii WKB dr Sergiusz Urban (counsel).


kwiecień 2016 11

Polski System Gospodarowania Zużytym Sprzętem Elektrycznym i Elektronicznym - rozwój czy upadek?

Zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, pod Honorowym Patronatem Wicemarszałka Sejmu, Pana dr Stanisława Tyszki. Wśród zaproszonych prelegentów wystąpi ekspert z kancelarii WKB, prawnik – dr Sergiusz Urban.


strona 25 z 38

<<   <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38   >   >>

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00