Podstawy prawne funkcjonowania rynku nieruchomości komercyjnych

30.01.2014, Golden Floor Sky, Warszawa

Jest nam niezmiernie miło zaprosic Państwa na seminarium organizowane w dniu 22.10.2013 we wspołpracy z Centrum Kreowania Liderów prowadzone przez ekspertów zespołu nieruchomości i procesów inwestycyjnych WKB.


Celem seminarium jest przedstawienie kompendium praktycznych informacji w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych takich jak budynki biurowe, centra logistyczne czy galerie handlowe. Omówiona zostanie problematyka procesu budowlanego począwszy od kwestii planistycznych i środowiskowych aż po uzyskanie pozwolenia na budowę i komercjalizację ukończonych projektów. Przedmiotem seminarium będą również problematyczne kwestie związane z nabyciem gotowych projektów lub inwestycji w toku. Część szkolenia poświęcona jest także zagadnieniom związanym z wykonywaniem umów najmu lub dzierżawy ze szczególnym uwzględnieniem przypadków wcześniejszego wypowiedzenia umowy bądź obniżenia czynszu.

 

Kluczowe zagadnienia

  • Planowanie przestrzenne inwestycji komercyjnych;
  • Aspekty prawne procesu budowlanego inwestycji komercyjnych z uwzględnieniem kwestii środowiskowych;
  • Nabywanie gotowych projektów lub inwestycji w toku;
  • Komercjalizacja – aspekty prawne i praktyczne problemy pojawiające się w związku z zawieraniem umów najmu lub dzierżawy;
  • Wykonanie umów najmu lub dzierżawy powierzchni komercyjnych.

 

Prelegenci

 

Strona wydarzenia oraz rejestracja uczestników

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00