Targi Mody 2019

W dniach 5-6 marca 2019 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Mody organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Kancelaria WKB jest jednym z partnerów tego wydarzenia.


Targi Mody to okazja nie tylko do obejrzenia najnowszych kolekcji i pokazów wiodących marek odzieżowych, ale też do poszerzenia wiedzy na temat istotnych z punktu widzenia branży kwestii prawnych. Jednym z punktów bogatego programu targów będzie Kongres Fachowców, w ramach którego zaproszenie prelegenci  m.in. przedstawiciele uczelni artystycznych, instytucji kultury i sztuki, prawnicy, dziennikarze oraz reprezentanci popularnych w Polsce wirtualnych galerii handlowych rozmawiać będą o ważnych dla branży modowej tematach.


Jednym z prelegentów podczas wydarzenia będzie Anna Wilińska-Zelek – członek zespołu prawa własności intelektualnej w WKB – która opowie, jak sprawnie i bezpieczenie promować i sprzedawać w internecie, jakich błędów unikach i na ktore aspekty zwracać szczególną uwagę w branży e-mody. Szczegóły na stronie wydarzenia.


Targi Mody – strona główna

Kongres Fachowców


Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00