Current

listopada 2019 14

Truce or still a front line? Trademark distinctiveness under the recently amended Polish Industrial Property Law

WKB is one of the co-hosts of a meeting Truce or still a front line? Trademark distinctiveness under the recently amended Polish Industrial Property LawAgnieszka Wiercińska-Krużewska will give a speech on Intellectual property courts in Poland


listopada 2019 13

Prawo nowych technologii – aktualne problemy i nowe wyzwania

Agnieszka Wiercińska-Krużewska weźmie udział w panelu "Elektronizacja postępowania cywilnego – problematyka prawna". Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo C.H. Beck.


listopad 2019 6-7

Forum najlepszych praktyk biznesowych FIDIC

Marta Midloch i Agata Kukawka będą prelegentkami podczas wydarzenia organizowanego przez dziennik Rzeczpospolita.

październik 2019 29

Akademia Prawnika Przedsiębiorstw | Systemy regulacji dotyczących produktów w Unii Europejskiej – harmonizacja wymagań prawnych i rozszerzona odpowiedzialność producenta

Sergiusz Urban i Piotr Popielarski przedstawią aktualne rozwiązania prawne oraz tendencje legislacyjne dotyczące styku obszaru ochrony środowiska oraz odpowiedzialności za produkt.


październik 2019 15-16

Kongres Energetyki Słonecznej

Maciej Szambelańczyk uczestnikiem dyskusji na temat energetyki słonecznej w aukcjach OZE.

października 2019 2-3

XVII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Kancelaria WKB jest partnerem XVII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 2-3 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Augustyn Wróbel wystąpi w panelu „Finansowanie zadań i innych przedsięwzięć przez JST”. 


wrzesień 2019 30

Konferencja Offshore Wind

Podczas tego wiodącego w branży energetyki wiatrowej wydarzenia panel dyskusyjny na temat regulacji w sektorze poprowadzi Maciej Szambelańczyk.


września 2019 25-26

KONGRES E-COMMERCE W PRAKTYCE

Kancelaria WKB jest partnerem merytorycznym konferencji „E-Commerce w praktyce”, która odbędzie się 25-26 września w Warszawie. W ramach konferencji odbędzie się m.in. dyskusja na temat personalizacji usług w świecie cyfrowym, którą poprowadzi Agnieszka Wiercińska-Krużewska.


wrzesień 2019 24-25

Kongres Mobilności Aktywnej

Magdalena Czenko odpowiadała na pytania związane z odpowiedzialnością cywilną za wypadki z udziałem pojazdów autonomicznych.

września 2019 10

„Otoczenie prawno-biznesowe startupów” – konferencja OIRP w Warszawie

Marek Porzeżyński wygłosi wystąpienie na temat Przygotowanie do komercjalizacji własności intelektualnej w ramach konferencji „Otoczenie prawno-biznesowe startupów”. Kancelaria WKB jest partnerem konferencji.


czerwiec 2019 12

Konferencja naukowa "Dystrybucja ubezpieczeń w obliczu zmian regulacyjnych i technologicznych"

Dr hab. Jakub Pokrzywniak będzie jednym z prelegentów konferencji zorganizowanej z okazji 25-lecia kwartalnika naukowego "Prawo Asekuracyjne".


czerwiec 2019 11

Elektronizacja zamówień publicznych. Podpis elektroniczny w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego – webinarium

Jarosław Kola, prawnik z zespołu zamówień publicznych WKB, był jednych z ekspertów uczestniczących w dyskusji w ramach webinarium zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

czerwiec 2019 10

Konferencja "Przeszłość dla przyszłości – dwadzieścia pięć lat polskich zamówień publicznych"

Jan Roliński wygłosi referat pod tytułem "Postępowanie odwoławcze" w ramach panelu "Środki ochrony prawnej".


czerwiec 2019 10-12

Konferencja PSEW 2019

Maciej Szambelańczyk będzie jednym z uczestników panelu "Regulacje" oraz poprowadzi rozgrzewkę dla konferencyjnych biegaczy przed otwierającym wydarzenie biegiem charytatywnym.


maja 2019 15-16

XIV Ogólnopolski Kongres Prawny & Compliance

Aleksander Stawicki wystąpi jako panelista w dyskusji na temat: Rola prawnika we wdrażaniu programu compliance w firmie. Rozmowa oparta będzie o raport z badania "Wewnętrzny dział prawny a compliance – razem czy osobno?" przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw i kancelarię WKB.  


maja 2019 9

Telemedycyna i nowoczesne technologie w medycynie – dylematy prawne i etyczne

Dr Marek Porzeżyński weźmie udział w panelu dyskusyjnym Wynalazki implementowane za pomocą komputera w sektorze medycznym" w ramach Ogólnopolskiej Konferencji naukowej nt. „Telemedycyna i nowoczesne technologie w medycynie – dylematy prawne i etyczne”.


04 2019 13

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Europejskie Prawo Spółek i Rynku Kapitałowego”

Katarzyna Jakubowska-Kaleta prelegentką na konferencji organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.


marzec 2019 14-16

IP in the smart city: Protecting start-ups

"Smart Up Berlin" to tytuł seminarium, które odbędzie się 14-16 marca w stolicy Niemiec. Wśród panelistów znajduje sie dr Marek Porzeżyński, który weźmie udział w panelu IP in the smart city: Protecting start-ups.


luty 2019 10-13

Competition (law) in Sports - AIJA Double Winter Seminar

Aleksandra Dziurkowska will be one of the speakers in the "Joint selling of sports media rights" panel as part of the ramach konferencji "Competition (law) in Sports" seminar organised by AIJA - International Association of Young Lawyers.


Archive

marzec 2016 17

Konferencja OZE 2016

Zapraszamy do udziału w Konferencji Pulsu Biznesu - OZE 2016, poświęconej tematyce rozwoju odnawialnych źródeł energii w Polsce i w Europie. Zaproszeni prelegenci to wybitni eksperci reprezentujący firmy sektora energetycznego, kancelarie prawne, regulatora rynku polskiego oraz Komisję Europejską. Wśród nich wystąpi ekspert z kancelarii WKB, radca prawny, partner - Maciej Szambelańczyk.


marzec 2016 16-17

Nowe standardy monitorowania emisji gazów cieplarnianych

W dniach 16-17 marca 2016 roku odbyły się warsztaty organizowane przez MMC Polska, w trakcie których prelekcję pt. „Wykrywanie i zwalczanie ryzyk dotyczących niewłaściwego wywiązywania się z wymogów emisyjnych” wygłosił dr Sergiusz Urban, prawnik, counsel w kancelarii WKB.


marzec 2016 9

Wdrożenie Dyrektywy IED – zmiany prawne i pojawiające się problemy w praktyce

Dr Sergiusz Urban, prawnik, doradca w kancelarii WKB w ramach szkolenia poruszy tematykę aktualnych zmian w zakresie pozwoleń zintegrowanych. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.


marzec 2016 9

III Forum Gospodarcze Politechniki Poznańskiej

Zapraszamy na III Forum Gospodarcze Politechniki Poznańskiej 2016, w trakcie którego prelekcję pt. „Powiązania pomiędzy podmiotami i ich wpływ na możliwość otrzymania pomocy publicznej/pomocy de mini mis” wygłosi Łukasz Czekański, doradca podatkowy, counsel w kancelarii WKB.


luty 2016 23

INFRASTRUKTURA POLSKA 2016

Jan Roliński, senior partner zarządzający praktyką prawa zamówień publicznych WKB, weźmie udział w konferencji "Infrastruktura Polska 2016" jako moderator Panelu Plenarnego: Zamówienia Publiczne.


luty 2016 11-12

Konferencja Zarządzanie nowoczesnym zakładem gospodarki odpadami

Zapraszamy na konferencję poświęconą m.in. aspektom prawnym związanym z zarządzaniem nowoczesnym zakładem gospodarki odpadami.


styczeń 2016 14

Prawo restrukturyzacyjne i sanacja firm

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na seminarium „Prawo restrukturyzacyjne i sanacja firm”, które odbędzie się 14 stycznia 2016 r. w Poznaniu. 

strona 12 z 23

<<   <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   >   >>

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00