Misja i wizja

Tworzyłem kancelarię z nadzieją, że będzie ona przyjazna dla Klientów i dla tych, którzy w niej pracują.

Gdy myślę o kancelarii i jej dzisiejszej pozycji dochodzę do przekonania, że odwaga w próbie spełniania marzeń i skromność w ocenie stopnia ich realizacji składają się na prawdziwą, a nie udawaną satysfakcję.

Odczuwam satysfakcję kiedy widzę, że Klient słucha z uwagą co mówią prawnicy WKB.

Chciałbym, aby WKB umacniając swoją pozycję zmieniała się tak szybko jak zmienia się otaczający nas świat i tak rozsądnie, by nikt tej zmiany nie zauważał.


dr hab. Andrzej Wierciński
adwokat, partner zarządzający

Tworzyłem kancelarię z nadzieją powołania renomowanej kancelarii średniej wielkości, i z nadzieją przyciągnięcia do współpracy młodych, zdolnych i dobrze wykształconych, rozumiejących się wzajemnie prawników świadczących wespół z moimi wspólnikami usługi prawne na najwyższym poziomie.

Gdy myślę o kancelarii i jej dzisiejszej pozycji dochodzę do przekonania, że jest ona zaledwie po kilku latach, brzmi to może trochę nieskromnie, ale pozostaje prawdziwe, jedną z wiodących polskich kancelarii świadczących usługi prawne na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców.

Odczuwam satysfakcję, gdy nasi Klienci powracają do nas z kolejnymi zleceniami, gdy rekomendują nas kolejnym Klientom. Cieszy mnie, gdy ukazują się znaczącej rangi publikacje, których autorami są moi wspólnicy i współpracownicy.

Chciałbym, aby kancelaria wzmocniła swoją pozycję wśród wiodących polskich kancelarii świadczących usługi prawne na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców. Służy temu dalszy rozwój naszych specjalizacji przy zachowaniu uniwersalnego charakteru naszej kancelarii.


dr Tomasz Kwieciński
radca prawny, starszy partner

Tworzyłem kancelarię z myślą o zmierzeniu się z wielkimi wyzwaniami w dobrym towarzystwie. Misją kancelarii jest świadczenie usług doradztwa biznesowego w dziedzinie prawa na najwyższym poziomie.

Gdy myślę o zespole kancelarii to widzę grupę ludzi o wielkim potencjale.

Odczuwam satysfakcję, kiedy kancelaria uzyskuje kolejne wyróżnienia w najbardziej renomowanych międzynarodowych rankingach.

Chciałbym, aby w przyszłości kancelaria była nadal miejscem, do którego zmierza się rano z przyjemnością.


dr Jerzy Baehr
radca prawny, starszy partner