Monika Obiegło

adwokat monika.obieglo@wkb.pl
T: +48 22 201 00 00

Specjalizacje

Języki obce

angielski

Członek zespołu bankowości i finansów.


Specjalizuje się w transakcjach bankowo-finansowych, w tym transakcjach typu project finance oraz corporate finance oraz transakcjach obejmujących refinansowanie zadłużenia (zarówno po stronie instytucji finansowych, jak i po stronie kredytobiorców krajowych i zagranicznych). Posiada także doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej dotyczącej wszelkich aspektów funkcjonowania innych uczestników rynków kapitałowych, w tym w szczególności polskich funduszy inwestycyjnych, podmiotów zarządzających aktywami oraz firm inwestycyjnych.


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz specjalności Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przed dołączeniem do zespołu kancelarii WKB pracowała między innymi w Departamencie Funduszy Inwestycyjnych w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego.


PRZYKŁADOWE DOŚWIADCZENIE

  • Członek zespołu doradzającego konsorcjum banków w związku z refinansowaniem budowy zespołu budynków biurowych (Malta Office Park, Park Rozwoju, West Gate oraz A4 Business Park);
  • Członek zespołu doradzającego polskiej spółce publicznej w związku z finansowaniem przez polski bank nabycia dwóch biurowców w Gdańsku i Łodzi (Centrum Biurowe Neptun, Sterlinga Business Center);
  • Członek zespołu doradzającego polskiemu bankowi w związku z finansowaniem budowy galerii handlowej w Tarnowie;
  • Członek zespołu doradzającego zagranicznej firmie inwestycyjnej w związku z zamiarem świadczenia usług maklerskich w Polsce.

STARSI PARTNERZY:

PARTNERZY:

DORADCY:

PRAWNICY: