Archiwum

maj 2016 10

Spotkanie NCBiR – program „Innotextile”

Zapraszamy na drugie już spotkanie organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, na którym wystąpią eksperci WKB z zakresu pomocy publicznej – Łukasz Czekański (counsel) oraz Piotr Gajek (associate), autorzy podręcznika „Pomoc publiczna na badania, rozwój i innowacje”.


kwiecień 2016 26-28

Mechaniczno-Biologiczne Przetwarzanie Odpadów. Modernizacja i rozbudowa zakładów MBP

Zmiany w PZP kluczowe dla gospodarki komunalnej to temat prelekcji, którą wygłosi ekspert WKB w dziedzinie prawa zamówień publicznych starszy partner Jan Roliński na IX Konferencji „Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów. Modernizacja i rozbudowa zakładów MBP”.


kwiecień 2016 26

Ogólnopolska Konferencja Prawa energetycznego „Prawo z energią”

Zapraszamy do udziału w Konferencji naukowej poświęconej regulacjom prawnym w zakresie odnawialnych źródeł energii obowiązującym w Polsce i w Niemczech organizowanej przez Stowarzyszenie ELSA. Kancelaria WKB jest partnerem wspierającym tego przedsięwzięcia, jak i organizowanego łącznie z nim Ogólnopolskiego Konkursu „Prawo z energią” skierowanego do studentów.


kwiecień 2016 21

Zapobieganie ryzyku odpowiedzialności karnej zarządców i spółek we Francji i za granicą. Czy wystarczy delegowanie uprawnień?

Adwokat Anna Wyrzykowska – współzarządzająca praktyką prawa spółek i ładu korporacyjnego oraz zespołem French desk w kancelarii WKB – będzie jednym z prelegentów Seminarium organizowanego przez UIA (Union Internatonale des Avocats) we współpracy z AFJE (Association Française des Juristes d'Entreprise).


kwiecień 2016 20-21

Ogólnopolski Szczyt Energetyczno-Gospodarczy OSE Gdańsk 2016

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetyczno-Gospodarczego organizowanego przez Europejskie Centrum Biznesu. Jednym z prelegentów będzie partner zarządzający w kancelarii WKB - dr Jerzy Baehr - ekspert w dziedzinie prawa energetycznego, który wystąpi w roli moderatora panelu tematycznego „Ład prawny a plany strategiczne przedsiębiorstw energetycznych”.


kwiecień 2016 20

Konferencja CARS - Dochodzenie przed sądem polskim roszczeń odszkodowawczych z tytułu naruszenia reguł konkurencji

Aleksander Stawicki (senior partner) oraz dr Bartosz Turno (counsel) – liderzy zespołu prawa konkurencji kancelarii WKB – wygłoszą prelekcję pt. „Przedawnienie roszczeń” podczas Konferencji organizowanej przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych.


kwiecień 2016 19-20

Wody opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą zagadnieniom gospodarki wodno-ściekowej, podczas której prelekcję wygłosi radca prawny Maciej Szambelańczyk, partner w kancelarii WKB.


kwiecień 2016 19

Spotkanie NCBiR - konkurs „Szybka ścieżka”

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem „Szybka ścieżka”, na którym wystąpią eksperci WKB z zakresu pomocy publicznej – Łukasz Czekański (counsel) oraz Piotr Gajek (associate), autorzy podręcznika „Pomoc publiczna na badania, rozwój i innowacje”.


kwiecień 2016 13

XI Konferencja Recyklingu Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu w branży elektroodpadowej w Polsce, organizowanym przez firmę Abrys oraz CECED Polska. Jednym z prelegentów na konferencji będzie zarządzający praktyką ochrony środowiska w kancelarii WKB dr Sergiusz Urban (counsel).


kwiecień 2016 11

Polski System Gospodarowania Zużytym Sprzętem Elektrycznym i Elektronicznym - rozwój czy upadek?

Zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, pod Honorowym Patronatem Wicemarszałka Sejmu, Pana dr Stanisława Tyszki. Wśród zaproszonych prelegentów wystąpi ekspert z kancelarii WKB, prawnik – dr Sergiusz Urban.


strona 20 z 30

<<   <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >   >>

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00