Aleksander Stawicki i Bartosz Turno na liście czołowych prawników w zakresie prawa konkurencji według Who’s Who Legal

Aleksander Stawicki (senior partner zarządzający praktyką prawa konkurencji) i Bartosz Turno (partner w praktyce prawa konkurencji) znaleźli się w gronie najlepszych prawników z całego świata uwzględnionych na opublikowanej w maju liście Who’s Who Legal: Competition 2019.


Aleksander Stawicki (wyróżniony również – jako jeden z dwóch prawników w Polsce – w styczniowym WWL Thought Leaders Competition) zyskał w zestawieniu następujące opinie: “a very experienced competition lawyer”, “a mainstay of the Polish antitrust bar”, “the go-to competition lawyer in Poland”.

 

Zestawienie opracowane przez WWL we współpracy z Global Competition Review wyróżnia prawników za ich wyjątkową pracę i zaangażowanie w szerokie spektrum spraw dotyczących prawa konkurencji, w tym kontrolę koncentracji, nadużywanie pozycji dominującej, kartele, sprawy z zakresu pomocy publicznej oraz skomplikowane spory antymonopolowe.

 

Łącznie na liście liderów prawa konkurencji w ramach polskiej jurysdykcji znalazło się 18 ekspertów z 13 firm. Kancelaria WKB jest jedną z nielicznych, w których wyróżniono aż dwóch partnerów.

 

Zestawienie Who’s Who Legal: Competition 2019 dostępne jest na stronie wydawcy.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00