WKB wyróżnione w rankingu Media Law International 2019

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr została po raz kolejny wyróżniona w rankingu Media Law International – międzynarodowym przewodniku po rynku firm prawniczych specjalizujących się w prawie mediów.


W tegorocznym zestawieniu ponownie znaleźliśmy się w Tier 2, zajmując miejsce w gronie dziewięciu najlepszych firm prawniczych w tej dziedzinie w Polsce.


Prawnicy WKB zostali w nim opisani przez klientów jako “posiadający niezwykłą wiedzę, profesjonalni i rozumiejący potrzeby biznesowe klienta”.


Rankingowi towarzyszy również seria artykułów poświęconych niedawnym zmianom lub wybranym aspektom polskiego prawa i branży mediów, interesującym dla międzynarodowego odbiorcy. Autorkami materiału poświęconego aktualnościom dotyczącym Polski są Agnieszka Wiercińska-Krużewska i Milena Bogdanowicz z zespołu prawa własności intelektualnej i TMT. Artykuł na temat niedawnych zmian istotnych z punktu widzenia przemysłu filmowego – „How About Filmmaking in Poland? The Brand New Polish Law on Financial Incentives for Film Producers” – można przeczytać tutaj.


Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00