Aleksander Stawicki, dr Bartosz Turno i Wojciech Kulczyk współautorami najnowszej edycji Getting The Deal Through. Merger Control 2019

Na rynku jest już dostępna kolejna edycja uznanej publikacji Getting The Deal Through. Merger Control 2019, której współautorami są eksperci z zespołu prawa konkurencji WKB: Aleksander Stawicki, dr Bartosz Turno oraz Wojciech Kulczyk.


Getting The Deal Through. Merger Control to kompleksowe opracowanie na temat regulacji z zakresu kontroli koncentracji przedsiębiorców obowiązujących w wybranych krajach oraz praktyki ich stosowania przez organy  antymonopolowe. W ramach opracowania na ten sam zestaw pytań odpowiadają eksperci prawa konkurencji z 71 jurysdykcji na całym świecie.


Ze względu na swój praktyczny i porównawczy charakter oraz regularne aktualizacje publikacja służy jako wsparcie zarówno dla prawników, jak i przedsiębiorców przy ocenie, czy do realizacji planowanej transakcji (szczególnie o międzynarodowym zasięgu) potrzebna jest zgoda  organów ochrony konkurencji  w różnych krajach.


Aleksander Stawicki (senior partner) i dr Bartosz Turno (partner) – autorzy tej publikacji nieprzerwanie od 2012 roku – oraz Wojciech Kulczyk (senior associate) współtworzyli rozdział poświęcony rozwiązaniom przyjętym w Polsce, z którym można zapoznać się online.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00