WKB wspiera złote medalistki wioślarskich ME

Kancelaria WKB Wierciński Kwieciński Baehr doradzała polskim wioślarkom Agnieszce Kobus-Zawojskiej, Marii Springwald, Marcie Wieliczko i Katarzynie Zillmann (wioślarskiej czwórce podwójnej) w negocjacjach i przy zawarciu umowy partnerskiej z Totalizatorem Sportowym. Właściciel marki LOTTO został Oficjalnym Partnerem polskich zawodniczek.


Współpraca z wioślarkami będzie trwała do rozpoczęcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. W ramach partnerstwa zawodniczki otrzymają przewidziane umową finansowanie, które da im możliwość realizowania najważniejszych celów sportowych i pomoże skupić się na szlifowaniu formy oraz startach w kolejnych wydarzeniach sportowych. Więcej informacji można znaleźć w oficjalnym komunikacie prasowym Totalizatora Sportowego.

 

Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Springwald, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann to jedne z najbardziej utalentowanych polskich zawodniczek wioślarskich i zdobywczynie m.in. złotego medalu w rywalizacji czwórek podwójnych na tegorocznych wioślarskich mistrzostwach Europy, które odbyły się w sierpniu w Glasgow. Agnieszka Kobus-Zawojska oraz Maria Springwald mają ponadto na swoim koncie brązowy medal wywalczony w tej kategorii na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro (wspólnie z dwoma innymi zawodniczkami: Moniką Ciaciuch i Joanną Leszczyńską).

 

Polskim wioślarkom doradzała Milena Bogdanowicz, counsel z praktyki prawa własności intelektualnej i TMT kancelarii WKB.

 

Trzymamy kciuki za udaną współpracę oraz medalowe sukcesy w kolejnych zawodach.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00