JESIENNA EDYCJA AKADEMII PRAWNIKA PRZEDSIĘBIORSTW WKB – JUŻ WE WRZEŚNIU

18 września odbędzie się pierwsze z pięciu zaplanowanych na jesień spotkań z cyklu Akademii Prawnika Przedsiębiorstw WKB. Jest to autorski program szkoleniowy opracowany przez ekspertów kancelarii specjalnie z myślą o prawnikach wewnętrznych działów prawnych przedsiębiorstw. Akademia prowadzona jest we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw.


Jesienne spotkania będą kontynuacją cieszących się dużą popularnością dotychczasowych szkoleń i, podobnie jak dotychczas, skoncentrowane będą na zagadnieniach prawnych kluczowych z punktu widzenia prawników wewnętrznych, czuwających nad całokształtem działalności przedsiębiorstw. W ramach zbliżającej się edycji omówione zostaną m.in. tematy z obszaru prawa korporacyjnego i prawa pracy, a także kwestie z zakresu finansowania przedsięwzięć gospodarczych, nabywania nieruchomości inwestycyjnych oraz wydatkowania środków unijnych.


Najbliższe spotkania Akademii Prawnika Przedsiębiorstw WKB poprowadzą:


Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach prawników z firm-członków Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw. Pełen program jesiennej edycji dostępny jest do pobrania tutaj.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00