Kancelaria WKB zmieniła siedzibę

Z wielką przyjemnością informujemy, że warszawskie biuro kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr przeniosło się pod nowy adres.


Od 1 czerwca serdecznie zapraszamy na Plac Małachowskiego 2.


Nowe biuro WKB to przede wszystkim więcej przestrzeni na spotkania, dyskusje i codzienną pracę. Mieści się w zbudowanej na początku XX wieku kamienicy hrabiego Edwarda Raczyńskiego, która w latach 50. posłużyła jako wzór do budowy słynnej warszawskiej Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej (MDM), a w późniejszym okresie była m.in. siedzibą Ministerstwa Poczty i Telegrafów. W latach 2010-2013 przeszła rewitalizację, dzięki której odzyskała swoją pierwotną formę oraz dawną świetność.


Przeprowadzka do nowej siedziby to efekt rozwoju kancelarii – dotychczasowe biuro przy ul. Polnej okazało się być za małe na potrzeby wciąż powiększającego się zespołu – komentuje dr Jerzy Baehr, partner zarządzający kancelarii WKB. – Nasz wybór padł na zrewitalizowaną kamienicę Raczyńskich przy Placu Małachowskiego. Przekonała nas swoją historią i lokalizacją w sąsiedztwie takich miejsc jak Stare Miasto, Ogród Saski czy Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki.


Cieszymy się, że możemy już powitać Państwa w nowej lokalizacji.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00