AWANS PRAWNICZKI W ZESPOLE BANKOWOŚCI I FINANSÓW

Od 1 marca Agata Szczepańczyk-Piwek, radca prawny z praktyki bankowości i finansów, awansowała do grona doradców (counsel) kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.


Agata jest już piątą prawniczką, która awansowała w tym roku w WKB (w styczniu informowaliśmy o noworocznych promocjach czwórki prawniczek, które wzmocniły zespół partnerów i doradców kancelarii).


- Promocja Agaty potwierdza siłę naszej praktyki bankowości i finansów, która pod kierunkiem Marcina Smolarka dynamicznie się rozwija – komentuje dr Jerzy Baehr, partner zarządzający WKB. – Cieszymy się tym bardziej, że jest to już piąty awans w tym roku, a wszystkie promocje dotyczyły prawniczek – ekspertek cenionych w swoich specjalizacjach.


Agata Szczepańczyk-Piwek specjalizuje się w prawie bankowym i obsłudze finansowania. Od ponad dziesięciu lat doradza bankom i kredytobiorcom w transakcjach finansowania, w tym finansowania nieruchomości komercyjnych, aktywów oraz fuzji i przejęć. Zajmuje się również obsługą prywatnych i publicznych emisji obligacji i listów zastawnych.


Doradzała przy największych na polskim rynku transakcjach sekurytyzacji wierzytelności.


Agata ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest także absolwentką studiów magisterskich na kierunku finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Z kancelarią WKB jest związana od początku 2017 roku. Wcześniej przez wiele lat współpracowała z zespołem bankowości i finansów jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych.


- Nowej doradczyni dziękujemy za zaangażowanie i pracę merytoryczną, tak cenione przez klientów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. – dodaje dr Jerzy Baehr.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00