WKB nominowane do prestiżowej nagrody Chambers Europe Awards 2018

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Chambers Europe Awards 2018 w kategorii Poland: Law Firm of the Year.


Nagroda przyznawana jest co roku przez dom wydawniczy Chambers & Partners, wydawcę uznanych międzynarodowych rankingów firm prawniczych (m.in. Chambers Europe i Chambers Global).


Nominowane firmy wybierane są w oparciu o informacje zawarte w zgłoszeniach do rankingu Chambers Europe. Nagrody otrzymują kancelarie uznawane przez organizatora za wiodące w poszczególnych jurysdykcjach. Przy wyborze kandydatów i laureatów tego wyróżnienia uwzględniane są osiągnięcia z okresu poprzedzających dwunastu miesięcy, w tym najciekawsze zrealizowane projekty, strategiczny wzrost i doskonała jakość obsługi klienta. Więcej na temat nagród i nominacji przeczytać można na stronie wydawnictwa.


W kategorii Poland: Law Firm of the Year WKB została nominowana jako jedna z sześciu firm. Wśród nominowanych znalazły się tylko dwie niezależne kancelarie z polskiej jurysdykcji.


Rozdanie nagród odbędzie się 20 kwietnia w Madrycie.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00