Getting The Deal Through. Merger Control 2018

Od września na rynku dostępna jest kolejna edycja publikacji Getting The Deal Through. Merger Control 2018, której współautorami – nieprzerwanie od 2012 roku – są eksperci WKB Aleksander Stawicki i dr Bartosz Turno.


Getting The Deal Through. Merger Control to kompleksowe opracowanie na temat obowiązujących w wybranych krajach przepisów z zakresu kontroli koncentracji przedsiębiorców oraz praktyki ich stosowania przez organy antymonopolowe. Na ten sam zestaw pytań odpowiadają eksperci prawa konkurencji z 71 jurysdykcji na całym świecie.


Ze względu na swój praktyczny i porównawczy charakter oraz regularne aktualizacje publikacja służy jako wsparcie zarówno dla prawników, jak i przedsiębiorców przy ocenie, czy do realizacji planowanej transakcji (szczególnie o międzynarodowym zasięgu) potrzebna jest zgoda organów antymonopolowych w różnych krajach.


Aleksander Stawicki (senior partner) i dr Bartosz Turno (partner) współtworzyli w publikacji rozdział poświęcony rozwiązaniom przyjętym w polskiej jurysdykcji, z którym można się zapoznać tutaj.


Szerzej o publikacji na stronie Getting The Deal Through.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00