WKB doradcą Nokii przy zawarciu długoletniej umowy najmu nowoczesnej powierzchni biurowej

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr doradzała Nokia Solutions and Networks sp. z o.o. w procesie negocjacji i zawarcia umowy wynajmu nowej powierzchni biurowej z Grupą Kapitałową PHN. Umowa została zawarta 2 października 2017 r.


Umowa dotyczy długoletniego wynajmu ponad 6 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w budynku Domaniewska Office Hub, położonym w centrum biznesowego Mokotowa. Biura zostaną udostępnione już w październiku br.


Mieszczący się przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8 w Warszawie biurowiec Domaniewska Office Hub jest nowoczesnym kompleksem w certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Składa się z dwóch połączonych 7-kondygnacyjnych budynków, zaprojektowanych i wyposażonych zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie organizacji pracy.


Wśród dotychczasowych najemców kompleksu biurowego jest m.in. Poczta Polska. Dzięki zawartej w dniu dzisiejszym umowie z Nokią, Domaniewska Office Hub zostaje w pełni skomercjalizowana.


Klientowi doradzał zespół prawników WKB pod kierunkiem Anny Wyrzykowskiej, zarządzającej praktyką nieruchomości i procesu inwestycyjnego.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00