WKB rekomendowana w najnowszym Who’s Who Legal: Government Contracts 2017

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr oraz trzech jej ekspertów zostało wymienionych w najnowszym wydaniu Who’s Who Legal: Government Contracts, przewodniku prezentującym firmy i praktyków wiodących w dziedzinie kontraktów rządowych.


W zestawieniu znalazło się jedynie sześć firm prawniczych oraz zaledwie dziewięciu ekspertów z Polski, w tym: dr Jerzy Baehr (partner zarządzający kancelarii WKB), Jan Roliński (senior partner kierujący praktyką prawa zamówień publicznych) oraz Aleksander Stawicki (senior partner zarządzający zespołem prawa konkurencji). WKB jest tym samym jedyną polską kancelarią reprezentowaną w tym gronie przez więcej niż dwóch ekspertów.


Opracowany i wydany przez Law Business Research przewodnik przygotowywany jest na podstawie kompleksowych badań przeprowadzonych z udziałem dyrektorów prawnych firm oraz prawników praktykujących indywidualnie w jurysdykcjach na całym świecie.


W tegorocznej edycji rekomendacje otrzymało 424 specjalistów z ponad 600 firm prawniczych działających w 48 jurysdykcjach.


Kancelaria WKB jest również rekomendowana w czterech innych przewodnikach z serii Who’s Who Legal poświęconych: prawu konkurencji (Competition), spółek (Corporate), energetycznemu (Energy) i ochrony środowiska (Environment).


Dr Jerzy Baehr – wymieniony wśród wiodących praktyków w Who’s Who Legal: Government Contracts 2017 – jest również rekomendowany jako ekspert w tegorocznym wydaniu Who’s Who Legal: Energy, natomiast Aleksander Stawicki znalazł się również w gronie ekspertów wskazanym w wydanym w 2017 roku przewodniku Who’s Who Legal: Competition (gdzie wymieniony został zarówno w zestawieniu wiodących praktyków, jak i jako jeden z „Future Leaders” w tej dziedzinie).

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00