Webinaria, publikacje i relacja z debaty na temat prawa konkurencji na stronie wydawnictwa Wolters Kluwer

W związku z dużą popularnością komentarza do ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów wydawnictwo Wolters Kluwer we współpracy z kancelarią WKB powołało do życia specjalną stronę internetową, na której znaleźć można publikacje i webinaria na tematy związane z prawem konkurencji przygotowane przez współautorów komentarza (http://www.uokik-komentarz.wolterskluwer.pl/strona-glowna).

 

Odwiedzający stronę mogą zapoznać się m.in. z webinarium na temat aktualnych trendów w rozwoju prawa konkurencji oraz podstawowych instytucji tej dziedziny prawa, prowadzone przez Aleksandra Stawickiego. Jest to pierwsze z planowanej serii wykładów dotyczących rozmaitych zagadnień związanych z prawem konkurencji, skierowanych zarówno do specjalistów, jak i osób dopiero poznających meandry tej dziedziny prawa.

 

Na stronie można również znaleźć mini-artykuły autorów komentarza, w których dzielą się przemyśleniami, jakie towarzyszyły im przy pracy nad książką oraz refleksjami po jej publikacji (Więcej od autorów), a także listę innych dostępnych online artykułów na tematy związane z prawem konkurencji, pochodzących od autorów (Inne publikacje).

 

Zainteresowanych przyszłością prawa konkurencji zachęcamy natomiast do obejrzenia relacji z debaty  „Kryminalizacja, ekonomizacja, nacjonalizacja czy prywatyzacja? Przyszłość prawa konkurencji w Polsce i na świecie” zorganizowanej przez kancelarię WKB wspólnie z wydawnictwem Wolters Kluwer z okazji wydania drugiej edycji komentarza. W debacie udział wzięli uznani specjaliści z zakresu prawa konkurencji, przedstawiciele świata prawniczego, nauki i biznesu. Więcej informacji o debacie można znaleźć w tutaj [link do wpisu o debacie].

 

Zachęcamy do odwiedzania strony i śledzenia kolejnych zamieszczanych tam wpisów i materiałów.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00