Zapraszamy na konferencję "Rynek mocy – nowe wyzwanie"

9 maja 2017 roku w Warszawie odbędzie się konferencja Rynek mocy – nowe wyzwanie”, współorganizowana przez Kancelarię WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr, Izbę Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii oraz Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie.


Uczestnicy wydarzenia dyskutować będą o aktualnym stanie prac nad rynkiem mocy w Polsce, a ich uwagę skupią przede wszystkim kluczowe założenia projektu ustawy o rynku mocy i dylematy z nim związane.


W wydarzeniu udział wezmą eksperci kancelarii WKB:

  • dr Jerzy Baehr – partner zarządzający kancelarii, kierujący zespołem prawa energetycznego, który wygłosi prelekcję pt. „Rynek mocy w wymiarze europejskim”. W ramach wystąpienia, uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z niedawno zaakceptowanym rozwiązaniem dotyczącym rynku mocy we Francji oraz w Wielkiej Brytanii.
  • Maciej Szambelańczyk – partner z zespołu prawa energetycznego, który wygłosi prelekcję pt. „Dylematy wynikające z projektu ustawy o rynku mocy” .


Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu – w celu rejestracji należy wypełnić formularz (link) i przesłać go na adres: iep@iep.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 maja 2017 roku.


Agenda wydarzenia

 

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00