Firma technologiczna Coders Center kupiona przez SoftServe

WKB doradzało grupie udziałowców Coders Center sp. z o.o. w transakcji sprzedaży udziałów w spółce na rzecz SoftServe, największej na Ukrainie firmy IT o zasięgu globalnym.


Coders Center to polska spółka technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach typu enterprise content management systems (systemy zarządzania zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie) i platformach e-commerce. Spółka jest też partnerem biznesowym dla wielu liderów branży, takich jak Sitecore czy Adobe.


Dla SoftServe, wiodącego ukraińskiego dostawcy rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw na całym świecie specjalizującego się w tworzeniu oprogramowania i usługach doradczych w zakresie IT, przejęcie Coders Center oznacza rozszerzenie dotychczasowego wachlarza usług w tym zakresie przy jednoczesnym wzmocnieniu całej platformy i oferty branżowej.


WKB doradzało klientom w czasie całego procesu zapewniając kompleksową obsługę prawną w zakresie dokumentów transakcyjnych, w tym w negocjowaniu umowy sprzedaży udziałów. Kluczowymi członkami zespołu doradzającego przy transakcji, która została zamknięta 17 stycznia 2017 r., byli Jakub Jędrzejak (partner), Adrian Michalak (associate) oraz Katarzyna Kozak (associate).


Komunikaty prasowe:


http://www.prnewswire.com/news-releases/softserve-acquires-coders-center-to-advance-enterprise-platform-expertise-300392654.html

http://www.ecmconnection.com/doc/softserve-acquires-coders-center-to-advance-enterprise-platform-expertise-0001

http://en.interfax.com.ua/news/economic/397782.html

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00