WKB docenione przez klientów w nowym wydaniu przewodnika IFLR1000 2017 Financial and Corporate

W ubiegłym tygodniu opublikowana została nowa edycja przewodnika po rynku usług prawniczych IFLR1000 2017 Financial and Corporate. W porównaniu do wydania ubiegłorocznego kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr została w nim sklasyfikowana o jedną pozycję wyżej w kategorii Banking oraz utrzymała dotychczasowe miejsca w kategoriach Project Finance, Capital Markets: Debt and M&A.

 

Oprócz powyższych wyróżnień, WKB otrzymała znakomite rekomendacje od klientów cytowanych w przeglądzie IFLR1000 Review. Doceniają oni zaangażowanie, doskonały poziom wiedzy technicznej oraz biznesowe i pragmatyczne podejście prawników kancelarii do prowadzonych przez nich spraw, nazywając WKB „fantastyczną kancelarią”.

 

Szczególne wyrazy uznania płyną w stronę Jakuba Jędrzejaka, współzarządzającego praktyką M&A kancelarii, który doceniany jest przez klientów za wyjątkową dbałość o szczegóły i „doradztwo pierwszej klasy”. Jeden z cytowanych w publikacji klientów uznaje Jakuba za swojego „prawnika pierwszego wyboru w Polsce”.

 

Pełen tekst przeglądu IFLR Review można znaleźć tutaj (publikacja w języku angielskim).

 

IFLR1000 jest przewodnikiem po najlepszych na świecie firmach prawniczych i prawnikach świadczących usługi z zakresu finansów i biznesu. Twórcy rankingu obejmują obecnie swoimi badaniami ponad 120 jurysdykcji na całym świecie. Publikacja zawiera rankingi wiodących firm prawniczych ze względu na region, rynek i specjalizację oraz analizę trendów rynkowych i otoczenia gospodarczego.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00