Nowy partner w kancelarii wzmacnia praktykę bankowości i finansów

1 października 2016 roku do grona partnerów kancelarii dołączył adwokat Marcin Smolarek, który będzie odpowiedzialny za praktykę bankowości i finansów.


Marcin Smolarek specjalizuje się w doradztwie w zakresie finansowania i refinansowania projektów, umów kredytowych, restrukturyzacji zadłużenia oraz sporów z udziałem instytucji finansowych. Jest ekspertem w zakresie sekurytyzacji i obrotu wierzytelnościami.


Doradzał przy wielu projektach dotyczących finansowania inwestycji i LBO, a także nabywania nieruchomości lub inwestycji budowlanych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie restrukturyzacji zadłużenia, zdobyte przy dużych projektach obejmujących restrukturyzację obligacji polskich emitentów, notowanych spółek z sektora energetycznego oraz kredytów nieruchomościowych.


„Nieustannie powiększamy zespół kancelarii o doświadczonych ekspertów, znakomicie rozumiejących realia biznesowe, w których działają nasi klienci.” – mówi dr Jerzy Baehr, partner zarządzający w kancelarii WKB. „Miło nam powitać w tym gronie Marcina, którego wiedza i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu bankowości i finansów pozwolą kancelarii na dalszy dynamiczny rozwój w tym obszarze.”


„Wzmocnienie tego zespołu to kolejny krok na drodze rozwoju całej kancelarii.” – dodaje Jerzy Baehr.


Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00