WKB partnerem prawnym Kongresu ENVICON

W dniach 10-11 października 2016 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON.


XX jubileuszowa edycja ENVICONupodczas której poruszone zostaną tematy związane z gospodarką odpadami oraz gospodarką wodno-ściekową, odbywa się łącznie z targami POL-ECO-SYSTEM. Organizatorem Kongresu jest wydawnictwo ABRYS, a kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr została jednym z partnerów prawnych wydarzenia.


ENVICON to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń związanych z ochroną środowiska w Polsce. Uczestnicy mogą wziąć udział w omawianiu kluczowych dla branży tematów podczas licznych wykładów i paneli dyskusyjnych. Wspólnie z europejskim stowarzyszeniem European Environmental Bureau zorganizowane zostanie również seminarium dotyczące tematu Circular Economy, w którym wezmą udział przedstawiciele z kraju oraz z Unii Europejskiej. Udział w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON potwierdził m.in.: szef oddziału Dyrekcji Generalnej ds. Ochrony Środowiska w Komisji Europejskiej – Georges Kremlis oraz przedstawiciel Sekretarza Generalnego EurEau.


Zapraszamy na prelekcję Macieja Szambelańczyka pt. „Nowe prawo wodne – Pozataryfowe skutki dla przedsiębiorstw i gmin.” podczas panelu tematycznego pt. „Zarządzanie w branży wod-kan”.


Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu dostępne są na stronie organizatora.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00