WKB liderem w prawie zamówień publicznych i kancelarią rekomendowaną w prawie energetycznym według Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 Rzeczpospolitej

Z wielką przyjemnością informujemy, że w opublikowanym 19 kwietnia 2016 r. Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolita 2016 kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr została wyróżniona w dwóch kategoriach: „Prawo zamówień publicznych” oraz „Prawo energetyczne”.

 

W zakresie specjalizacji „Prawo zamówień publicznych” WKB została wyróżniona jako Lider. Indywidualną rekomendację otrzymał również Jan Roliński, senior partner zarządzający praktyką prawa zamówień publicznych. W tej kategorii zostaliśmy wyróżnieni siódmy rok z rzędu.

 

Po raz ósmy z rzędu zostaliśmy również wyróżnieni przez Rzeczpospolitą w kategorii „Prawo energetyczne”. WKB znalazło się na pierwszym miejscu wśród „Kancelarii rekomendowanych”, natomiast dr Jerzy Baehr, partner zarządzający w kancelarii WKB otrzymał rekomendację indywidualną. Zarówno praktyka energetyczna, jak i kierujący nią dr Jerzy Baehr są rekomendowani przez Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej nieprzerwanie od 2009 roku.

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00