Spotkanie | Projekt ustawy Prawo zamówień publicznych – nowoczesna odpowiedź na potrzeby rynku czy stare problemy w nowej odsłonie?

W styczniu opublikowany został projekt całkowicie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z założeniami projektodawców, ma on wejść  w życie już 1 stycznia 2020 roku. Równolegle trwają prace nad przepisami wprowadzającymi nowe regulacje, które przewidują nowelizację kilkudziesięciu innych aktów prawnych.


Projektowane zmiany to niewątpliwie najpoważniejsza modernizacja polskiego systemu zamówień publicznych od 2004 r., która z pewnością będzie miała istotny wpływ na sposób funkcjonowania wszystkich uczestników tego rynku.


Dlatego też serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe: Projekt ustawy Prawo zamówień publicznych – nowoczesna odpowiedź na potrzeby rynku czy stare problemy w nowej odsłonie?”, które odbędzie się 21 marca 2019 r. w Poznaniu. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.


Spotkanie poprowadzą eksperci z zespołów prawa zamówień publicznych i projektów infrastrukturalnych: Jan Roliński, Marta Midloch, Agnieszka Chwiałkowska, Michał Mielnik i Jarosław Kola.


____

RSVP do 12 marca na adres: hanna.cichocka@wkb.pl.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia możliwości udziału przedstawicieli podmiotów konkurencyjnych w stosunku do organizatora.


Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00