II Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie

24 maja 2017 roku w Warszawie odbędzie się konferencja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie, organizowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Kancelaria WKB została partnerem prawnym wydarzenia, a w skład Rady Programowej weszły zarządzające praktyką projektów infrastrukturalnych & PPP – Anna Flaga-Martynek (counsel) oraz Marta Midloch (counsel).


Już po raz drugi spotkają się kobiety aktywnie działające w branży infrastruktury i transportu oraz te, które dopiero planują rozpocząć swoją karierę w tych sektorach. Podczas wydarzenia prelegentki i panelistki poruszą m.in. zagadnienia związane z zarządzaniem przez kobiety firmami (w szczególności w obszarze kolei, transportu publicznego oraz infrastruktury), budowaniem pozycji zawodowej kobiet oraz zarządzaniem projektami.


Uczestniczki wydarzenia będą miały również okazję do zapoznania się z kwestiami prawnymi, które poruszą: Anna Flaga-Martynek podczas wystąpienia pt. „Świadomość prawna kobiet a komfort pracy” oraz Wioleta Polak – lider zespołu prawa pracy w kancelarii WKB – podczas warsztatów Kobieta w środowisku pracy – wiedza praktyczna”.


Strona wydarzenia

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00