60. Kongres Union Internationale des Avocats

W dniach 28 października – 1 listopada 2016 roku w Budapeszcie odbędzie się 60. Kongres Union Internationale des Avocats – jednej z najstarszych i najliczniejszych międzynarodowych organizacji prawniczych, zrzeszającej członków z ponad 110 krajów.

Najważniejszymi tematami poruszanymi podczas tegorocznego kongresu będą: transpozycja Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego do prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu oraz ochrona danych osobowych.Wydarzenie to będzie również okazją do rozmów i dyskusji na temat aktualnych problemów przedstawicieli branży prawniczej oraz wymiany doświadczeń merytorycznych.

kongresie weźmie udział ekspert WKB z zakresu ochrony konkurencji – Aleksander Stawicki, który wystąpi w roli moderatora panelu tematycznego Cartel Damage Claims – A Magic Bullet for Consumer Redress or Just a New Business Opportunity for LawyersDla pełniącego funkcję Prezydenta Komisji Prawa Konkurencji w Union Internationale des Avocats jest to już piąta edycja prestiżowego kongresu UIA, w którym bierze udział.

W panelu pt. „Corporate Law and Mergers & Acquisition / Management of Law Firm” wystąpi także Ben Davey  partner i doradca międzynarodowy, ekspert w zakresie fuzji i przejęć w kancelarii WKB.

Pełny program Kongresu oraz szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie organizatora

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00