Magda Dudziec

radca prawny magda.dudziec@wkb.pl
T: +48 22 201 00 00

Specjalizacje

Języki obce

angielski

Członek zespołu prawa pracy.


Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się bieżącą obsługą polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w zakresie zbiorowego oraz indywidualnego prawa pracy, zapewnia również wsparcie w projektach związanych z restrukturyzacją zatrudnienia (zwolnienia grupowe oraz przejścia zakładów pracy). Ma doświadczenie m.in. w zakresie prawno-pracowniczych aspektów transakcji korporacyjnych, tworzenia i wdrażania wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy (polityk, regulaminów) oraz przygotowywaniu kompleksowej dokumentacji niezbędnej do obsługi PPK.


Przed dołączeniem do WKB zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w jednej z największych polskich kancelarii prawnych.


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego prowadzonego przez UW we współpracy z Uniwersytetem Floryda. Obecnie słuchaczka studiów podyplomowych „Akademia Spółek” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Przykładowe doświadczenie:

  • Wsparcie klientów we wdrażaniu pracowniczych planów kapitałowych;
  • Doradztwo na rzecz spółki świadczącej usługi medyczne we wprowadzeniu regulacji dotyczących wykonywania pracy zdalnej;
  • Wsparcie spółki z branży farmaceutycznej w zakresie wdrożenia procedury przeciwdziałania mobbingowi;
  • Doradztwo na rzecz zagranicznej spółki z branży nieruchomości w zakresie optymalnego sposobu zatrudniania pracowników i współpracowników w Polsce.

STARSI PARTNERZY:

PARTNERZY:

DORADCY:

PRAWNICY: