Archive

czerwiec 2016 13-14

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Zamówień Publicznych

Zapraszamy do udziału w konferencji, podczas której przedstawiciele świata nauki poruszą ważne i aktualne aspekty związane z zamówieniami publicznymi i partnerstwem publiczno-prywatnym w Polsce.


czerwiec 2016 10

X Forum Nowej Gospodarki

W dniu 10 czerwca 2016 r., w katowickim Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum odbędzie się jubileuszowa edycja Forum Nowej Gospodarki. Prelegentem podczas wydarzenia będzie radca prawny Adam Frąckowiak.


czerwiec 2016 8-10

XIX Kongres Brokerów

Dr hab. Jakub Pokrzywniak – partner, współkierujący zespołem prawa ubezpieczeniowego w kancelarii WKB - będzie jednym z prelegentów podczas XIX Kongresu Brokerów, organizowanego przez Stowarzyszenie Brokerów POLBROKERS.


czerwiec 2016 7-8

II Europejski Kongres Medyczny

Kancelaria WKB została partnerem II Europejskiego Kongresu Medycznego – jednego z największych wydarzeń dla branży medycznej. W roli panelistów wystąpią zarządzający praktyką Life Sciences w kancelarii WKB: Paweł Hincz oraz Juliusz Krzyżanowski.


czerwiec 2016 7-8

Metody zagospodarowania osadów ściekowych

Zapraszamy na konferencję poświęconą bieżącym i perspektywicznym problemom związanym z gospodarką osadami, na której Maciej Szambelańczyk wygłosi prelekcję pt.: „Aspekty prawne związane z zagospodarowaniem osadów”.


maj 2016 23-24

Odpowiedzialność HR przy transferze pracowników w Grupie Kapitałowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowych warsztatach organizowanych przez MMC Polska, w trakcie których prelekcję pt. Konstrukcja umów dotyczących transferów, przejęć i oddelegowania pracowników między spółkami w Grupie Kapitałowej” wygłosi dr Izabela Szczygielska – zarządzająca zespołem prawa pracy w kancelarii WKB.


maj 2016 19

Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania

Dr Sergiusz Urban, counsel w kancelarii WKB, specjalista w zakresie polskiego i europejskiego prawa ochrony środowiska, wystąpi w ramach drugiej edycji seminarium organizowanego przez CBE Polska. Kancelaria WKB jest partnerem prawnym tego wydarzenia.


maj 2016 18-20

VIII Europejski Kongres Gospodarczy

Kancelaria WKB została partnerem sesji Inwestycje w odnawialne źródła energii” podczas ósmej już edycji Kongresu Gospodarczego, organizowanej przez Grupę PTWP. W roli moderatorów sesji wystąpią starsi partnerzy kancelarii – dr Jerzy Baehr oraz Agnieszka Wiercińska-Krużewska.


maj 2016 17

Spotkanie NCBiR – konkurs "Szybka Ścieżka"

Zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem „Szybka ścieżka”, na którym wystąpią eksperci WKB z zakresu pomocy publicznej – Łukasz Czekański (counsel) oraz Piotr Gajek (associate), autorzy podręcznika „Pomoc publiczna na badania, rozwój i innowacje”.


maj 2016 17

Polityka lekowa – oczekiwania i zagrożenia

Kancelaria WKB została partnerem merytorycznym konferencji organizowanej przez Puls Medycyny. Paweł Hincz i Juliusz Krzyżanowski – zarządzający Praktyką Life Sciences w kancelarii – wezmą udział w debacie „Wąskie gardła polityki lekowej — jak je pokonywać”.


strona 7 z 18

<<   <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   >   >>

Kontakt

Karolina Heneczkowska

karolina.heneczkowska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00


Sylwia Duszyńska

sylwia.duszynska@wkb.pl

T: +48 22 201 00 00